Hakkımızda

Genel Müdürümüz Namık Yener, 1977’de Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş ve 1980’de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsü’nü bitirmiştir. 1978-1979 yılları arasında Hoechst İlaç Fabrikası’nda İşletme Mühendisi, 1989-1996 yılları arasında Bayer İlaç Fabrikası’nda Proje Yöneticisi ve 1996-2003 yılları arasında ise Bilim İlaç Fabrikası’nda İşletme Müdürü olarak görev yapmıştır. Daha sonra 2005 yılında, Türk ilaç, kimya, gıda ve kozmetik sanayine hizmet amacı ile Yener & Yener Endüstri Mühendisliği Danışmanlık ve Taahhüt İşleri Ltd. Şti., şirketini kurmuştur.

Yener & Yener Mühendislik, Türk ilaç, kimya, gıda, kozmetik, biyoteknoloji ve medikal ürün endüstrilerinde ülkemizde eksikliği hissedilen hizmetlerin karşılanmasında; danışmanlık, mühendislik ve projelendirme konularında faaliyet göstermektedir.

Firmamız, 40 yıllık ilaç ve kimya fabrikaları deneyimini, yeni gelişen teknoloji ve standartlarla birleştirerek sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Endüstriyel tesisler, tıbbi tesisler ve ar-ge hizmet tesislerinin kontrollü mekanlarını oluşturan temiz odalarda kullanılan teknolojiler ve ilgili proseslerin işleyişi hakkındaki tecrübemiz, bizlere koşulsuz bir rekabet avantajı kazandırmaktadır. Bu faaliyetlerimiz esnasında konusunda uzman yurt dışı firmalar ile işbirliklerimizi geliştirerek uluslararası projelerde de söz sahibi olmaktayız. Yapılan faaliyetler İstanbul, Üsküdar'daki merkez ofisimizden takip edilmektedir.

Sektördeki 15.yılını kutlayan Yener & Yener Mühendislik, bu süre içinde yurtiçinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmış, ülke ekonomisine katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.